Červenec

 11.- 15.7. (věk 3 -8)

Bezzubka a jiní draci ...🙂

Kdo se k nám v tomto týdnu přidá,rozběhne se s námi do království fantasie a dozví se mnohé o různých dracích, dráčcích a  dalších pohádkových bytostech. Spolu budeme objevovat, tvořit, poměřovat své síly (s draky😲 )a nejspíš se s ními i kamarádit. Však jistě znáte Bezzubku..

A jako každým rokem se budeme toulat do krásných míst blízkého okolí - Ctěnic ,Vinoře či Radonic,trávit čas na naší zahrádce se zvířátky a užívat si her ,všelijakého vyrábění a letní přírody. Pokud počasí dovolí i za vodou se vypravíme :)

 

18. -22. 7 (věk 3-8 ) 

Přírodou za zvířátky... přes kopec a zase zpátky 😉

 V  tomto výletnickém týdnu se na našich toulkách Satalickou oborou a blízkým okolím (Vinoře, Ctěnic a Radonic) setkáme s mnohými poklady léta a dozvíme se příběhy polí, vody, lesa a jejich obyvatel. Budeme si vyprávět o létě, o zvířátkách, hmyzu, rybkách a ptácích... rostlinkách, bylinkách a o všem, na co narazíme. Kromě příběhů nás čeká i všelijaké vyrábění a tvoření.

Celý týden nás kromě lesních zvířátek budou potkávat i naše "lesní" kozičky Betinka a Hvězdička a ovečky Julinka a Amálka, ponící Nugetka a Muf, naši králíčci a morčátka .Nebudou chybět ani další hry, lana a všelijaká divočina. :):):)

 

 

Srpen

 8.-12.8. (3- 8let)

Za íběhem jednoho dračího království ...

Letíme jak na obláčku, jak to s tebou bylo dráčku? Kdopak bude vyprávět?

 

Není drak jako drak. Některému to chvíli trvá než zmoudří a přijde na to co dělat se svojí velkou silou..Někdy potřebuje i hodně pomoci. No a o tom, jak to bylo a  co se v dračím království kdysi dávno stalo a o všeličems jiném, bude náš zajímavý  týden. A jako vždy nás neminou toulky krásnou přírodou satalické obory,Vinoře, Ctěnic a Radonic. Nebudou chybět zajímavá yprávění a divadélka a všelijaké hry a vyrábění a setkání s našimi zvířecími kamarády na zahrádce. A pokud nám bude přát počasí, budeme si  jistě užívat i nějaké to cachtání v potůčcích na cestách :)

 

 

 15. - 19. 8. (věk 3-8 )       

Z pohádky do pohádky 

s batohem a zase zpátky... 😘 (...aneb se špalíčkem pohádek na cestách)                                            

Už jste někdy jedli vtipnou kaši? Porozuměli řeči zvířat? Chytili zlatou rybku a přáli si své nejtajnější přání ...a  třeba se stali na chvíli  zlatovláskou nebo udatným princem ? Jestli ne, ale máte-li rádi divadlo, pohádky, zvířátka a putování,budete s námi na správném místě :)